PRZYGOTOWANIA DO AKCJI DEWELOPERZY DZIECIOM WYSTARTOWAŁY!

Home / projekty / PRZYGOTOWANIA DO AKCJI DEWELOPERZY DZIECIOM WYSTARTOWAŁY!

PRZYGOTOWANIA DO AKCJI DEWELOPERZY DZIECIOM WYSTARTOWAŁY!

Wszyscy wiemy jak to jest, gdy listopad chyli się ku końcowi i grudzień zbliża się wielkimi krokami. To czas, gdy wielu z nas zaczyna myśleć o świętach i magicznym klimacie, który wokół nich nastaje. To również czas, kiedy rozpoczynamy przygotowania do akcji Deweloperzy Dzieciom. A więc ósma odsłona eventu czas start!

Deweloperzy Dzieciom to akcja z roku na rok ciesząca się coraz większą popularnością. Poznańscy i wielkopolscy deweloperzy, wspólnymi siłami, pomagają dzieciom z domów dziecka, wywołując na ich twarzach uśmiechy. Pierwsza i jedyna tego typu inicjatywa w Polsce, w ramach VIII edycji, zaprasza beneficjentów do Laboratorium Wyobraźni przy Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym na kreatywną zabawę, która pobudzi ciekawość świata. Dzieci 4 grudnia wyruszą w kosmos, odkryją odpowiedzi na naukowe zagadki, będą próbować, mieszać, sprawdzać.

Tegoroczna odsłona gromadzi nie tylko zacne grono deweloperów, ale również patronów medialnych, którzy chcą o akcji głośno mówić: DoPoznania, Epoznań.pl, Eurobuildcee.com, Głos Wielkopolski, Mieszkaniowi.pl, Nasz Głos Poznański, OtoDom, RynekPierwotny.pl, Sukces po poznańsku, TerazDom, WTK, Radio Poznań i MC Radio.

IMG_4497Deweloperzy Dzieciom 2019