Piękne chwile budujemy dzięki pomocy Dzieciom

Home / projekty / Piękne chwile budujemy dzięki pomocy Dzieciom

Piękne chwile budujemy dzięki pomocy Dzieciom

Piękne chwile budujemy dzięki pomocy Dzieciom

14 grudnia odbyła się VI edycja Deweloperzy Dzieciom, transparentnej, charytatywnej i jedynej tego typu akcji w Polsce. Wydarzenie wsparła rekordowa liczba 19 deweloperów – darczyńców. Event odbył się w Jump Arenie, a udział w nim wzięło ponad 60 wychowanków z wielkopolskich rodzinnych oraz publicznych domów dziecka.

Wczoraj odbyła się VI edycja charytatywnego eventu Deweloperzy Dzieciom. Wydarzenie zaplanowano w Jump Arenie na ulicy Obornickiej w Poznaniu. Beneficjentami były dzieci z rodzinnych oraz publicznych domów dziecka z Poznania oraz okolicznych miejscowości. Łącznie ponad 60 wychowanków z 7 placówek (Rodzinny Dom Dziecka w Swarzędzu, Dom Rodzinny Państwa Renaty i Henryka Michniewicz w Brzeźnie, Centrum Wspierania Rodzin „SWOBODA”, Rodzinny Dom nr 2 w Poznaniu, Rodzinny Dom nr 3 w Poznaniu, Dom Dziecka Droga w Wolsztynie, Dom Rodzinny Państwa Renaty i Henryka Michniewicz w Brzeźnie, Pogotowie Rodzinne w Mosinie Państwa Arlety i Krzysztofa Matusiak). Rekordowa liczba 19 deweloperów, którzy postanowili wspomóc naszą akcję pozwoliła nam na obdarowanie dzieci wyjątkowymi prezentami. Tegoroczni darczyńcy to Agrobex, Ekonbud, GGW Development, Greenbud Development, Inwestycje Wielkopolski, KiKiImioła, KM Building, Kos-Dom, Linea, Młyn nad Cybiną, OKRE Development, Planetbud Development, PROXIN Ogrody, Quertos, Skaland, Staneck Development, Villa Sucholeska, WEXEL, Wschodnia 19. Dzieci wspólnie z animatorkami bawiły się w parku trampolin pod czujnym okiem instruktorów, następnie w ramach wytchnienia od wojaży posłuchały krótkiej lekcji na temat ekosystemu, przygotowanej przez Fundację Ratuj Ryby.

Oczywiście, jak co roku, ważnym punktem imprezy było spotkanie ze Świętym Mikołajem, który wszystkim zaproszonym wręczył ufundowane przez deweloperów upominki.
Wsparcie 9 lokalnych i branżowych patronatów medialnych pozwoliło rozpromować akcję. Patronat objęli E-poznań, EurobuildCEE, Głos Wielkopolski, Mieszkaniowi.pl, Nasz Głos Poznański, Poznańskie Nieruchomości, Rynek Pierwotny, TerazDom.info, WTK.

14 grudnia był dla nas niezwykle ważnym dniem, do którego przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu. Bezcenne uśmiechy dzieci, niezapomniane emocje, uściski oraz podziękowania wzruszonych wychowanków Domów Dziecka dały nam potwierdzeniem ważności organizowanej przez nas corocznej inicjatywy.

jump-arena-2016_dd

Zobacz foto relację – Deweloperzy Dzieciom 2016

Mission PR