Deweloperzy Dzieciom czas start

Home / projekty / Deweloperzy Dzieciom czas start

Deweloperzy Dzieciom czas start

Zima powoli zagląda do okien, każdy wyczekuje już nadchodzących świąt i czuje magiczną atmosferę. To znak, że przygotowania do naszej cyklicznej akcji Deweloperzy Dzieciom zostały oficjalnie rozpoczęte!

Deweloperzy Dzieciom to hasło wyjątkowej, transparentnej akcji charytatywnej. W imię szczytnego celu – niesienia pomocy najmłodszym potrzebującym – swoje serca otwierają deweloperzy, którzy łącząc siły, wywołują uśmiech na twarzach wielu dzieci. To pierwsza i jedyna tego typu inicjatywa w Polsce.

W tegorocznej, (z dumą piszemy) VII odsłonie akcji, już 19 grudnia skaczemy do Jump Arena na poznańskim Grunwaldzie. Dlaczego? To miejsce wyjątkowe, pełne rozrywek i przestrzeni do zabaw dla każdego, od kilkulatków po dorosłych. Jak w ubiegłych latach, beneficjentami są dzieci z wielkopolskich domów dziecka. W tym roku radość przed świętami damy ponad 70 dzieciom.

Do akcji dołączyli już pierwsi deweloperzy, którzy 19 grudnia staną się Świętymi Mikołajami. Patronat medialny objęły media papierowe, jak i internetowe: Radio Poznań, telewizja WTK , epoznan.pl , Poznańskie Nieruchomości, Nasz Głos Poznański, RynekPierwotny.pl, Mieszkaniowi.pl (Nowy Adres), Eurobuildcee.com, DoPoznania.pl Głos WielkopolskiSempres (wydawca TerazDom), Pomysł na Wnętrze.

Targi Mieszkań i Domów Poznań 2018Deweloperzy Dzieciom 2018